Home / MotoGP / Oba zespoły KTM już po prezentacji

Oba zespoły KTM już po prezentacji

KTM rozpoczyna właśnie swój szósty sezon w kategorii MotoGP. W mijającym tygodniu odbyła się przentacja, jak zwykle obu zespołów w królewskiej klasie: fabrycznego, jak i satelickiego Tech3.

Nie ma zaskoczenia w malowaniu motocykli KTM. Fabryczne maszyny mają te same barwy co rok temu – głównym sponsorem pozostaje Red Bull. Tymczasem motocykle Tech3 wciąż będą pomarańczowe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Sezon 2021 w MotoGP był dla austriackiego producenta dużym krokiem wstecz po doskonałej kampanii 2020. W zespole fabrycznym pozostają coraz bardziej doświadczeni Brad Binder oraz Miguel Oliveira.

Porażka w sezonie 2021 doprowadziła do zmiany na stanowisku menedżera. Mike’a Leitnera zastąpił Francesco Guidotti, wcześniej pracujący dla Pramaca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,237 sek