Home / MotoGP / Operacja Eliasa

Operacja Eliasa

Hiszpan Toni Elias przeszedł w środę po południu w szpitalu w Barcelonie operację nadgarstka. Zabieg przeprowadził Xaviera Mir, który poprzednio operował Eliasa, po kontuzji nadgarstka, jakiej doznał Hiszpan Toni Elias przeszedł w środę po południu w szpitalu w Barcelonie operację nadgarstka. Zabieg przeprowadził Xaviera Mir, który poprzednio operował Eliasa, po kontuzji nadgarstka, jakiej doznał zawodnik w tym roku na testach w LeMans. Przewiduje się, że jeździec Fortuny Yamaha będzie już w pełni gotowy do kolejnej rundy MotoGP w Japonii.

Elias nie jest zadowolony z uzyskanych w tym roku wyników, również ostatni wyścig w Brnie nie może uznać za szczególnie udany, ale zapowiada walkę o lepsze pozycje w trakcie tych ostatnich sześciu wyścigów: „ Nie jestem zadowolony z dotychczasowych rezultatów, ale ważną rzeczą jest walczyć i rozwijać się z wyścigu na wyścig.”

Hiszpan z dorobkiem 31 punktów zajmuje aktualnie w klasyfikacji generalnej szesnastą lokatę.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,406 sek