Home / MotoGP / Pedrosa niecierpliwie oczekuje na GP Hiszpanii

Pedrosa niecierpliwie oczekuje na GP Hiszpanii

Dani Pedrosa jest specjalistą od GP Hiszpanii na torze Jerez de la Frontera, bowiem wygrywał tam czterokrotnie, w tym trzy razy w MotoGP. Ostatni raz udało mu się to przed rokiem. Jeśli w ten weekend chce powtórzyć to osiągnięcie, będzie musiał przezwyciężyć ból, który na szczęście doskwiera mu już mniej niż nieco ponad tydzień temu w Austin.

“Czekam już na kolejny wyścig, w Jerez. Wreszcie przybywamy do Europy. Miałem dodatkowy czas na to, by zaleczona została kontuzja nadgarstka. Mam nadzieję, że to pomoże w mojej jeździe. Ważne było zdobycie tych kilku punktów w ostatnich wyścigach. Ponownie spróbujemy dokonać tego w Jerez.” – powiedział przed GP Hiszpanii Dani Pedrosa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Mam nadzieję, że w piątek ręka będzie mnie już bolała mniej, a siła będzie wystarczająca do tego, aby jeździć w najlepszych możliwych warunkach torowych, jakie lubię, otoczony moimi fanami.” – dodał zawodnik Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy ktoś z KTM stanie na podium w GP Kataru?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,460 sek