Home / MotoGP / Pedrosa pierwszy podczas kwalifikacji

Pedrosa pierwszy podczas kwalifikacji

Młody Hiszpan Daniel Pedrosa zdetronizował przeciwników wygrywając dwa pierwsze dni GP Wielkiej Brytanii. To właśnie on wystartuje jutro z pole position by walczyć o najwyższe lokaty. Kierowca teamu Repsol Honda wykręcił niesamowity czas, mimo iż ściga Młody Hiszpan Daniel Pedrosa zdetronizował przeciwników wygrywając dwa pierwsze dni GP Wielkiej Brytanii. To właśnie on wystartuje jutro z pole position by walczyć o najwyższe lokaty. Kierowca teamu Repsol Honda wykręcił niesamowity czas, mimo iż ściga się po raz pierwszy na torze Donington Park w klasie MotoGP.

Drugi do wyścigi zakwalifikował się Chris Vermeulen (tracąc pół sekundy!), a pierwszy rząd zajmie świetnie spisujący się Marco Melandri. Czwarte miejsce okupuje John Hopkins. To wielki sukces dla teamu Rizla Suzuki, ponieważ ich zawodnicy pokazują klasę już od pierwszych dni tych zawodów i jeżeli dobra passa się utrzyma to zobaczymy wielki sukces tego zespołu. Pierwszą piątkę dopełnia Loris Capirossi (Ducati).

Kontuzja Valentino Rossiego dała o sobie znać, zakwalifikował się on na dalekiej 12 pozycji. Za pierwszą dziesiątką znalazł się także Nicky Hayden. Nie spisywałbym jednak tych zawodników na straty. Myślę, że obydwaj mogą odegrać znaczące role w jutrzejszym wyścigu.

Źródło: www.motogp.com

Sesja kwalifikacyjna

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,408 sek