Home / MotoGP / Pedrosa żałuje upadku i straconego pierwszego rzędu

Pedrosa żałuje upadku i straconego pierwszego rzędu

Dani Pedrosa

Dani Pedrosa w piątek miał najlepsze tempo, ale w kwalifikacjach nie przełożył tego na dobry wynik. Sam jest sobie winien, ponieważ upadł na szybkim okrążeniu. Siódma pozycja to w obliczu rosnącej formy Pedrosy rozczarowujący wynik.

“Miałem bardzo mocne tempo w ostatnim wolnym treningu, a potem w sesji kwalifikacyjnej szło mi bardzo dobrze. Szkoda, że upadłem kiedy jechałem praktycznie na pole position na moim ostatnim najlepszym okrążeniu. Myślę, ze mogliśmy przynajmniej wywalczyć pierwszy rząd. Odkryliśmy to dopiero później.” – powiedział Pedrosa po zakończeniu kwalifikacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Teraz musimy zapomnieć o tym i skoncentrować się na wyścigu. Kluczowe już od pierwszego okrążenia będzie ustanowienie dobrego tempa, odpowiednie dobranie opon i zyskanie jak największej liczby pozycji.” – zakończył Hiszpan z Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,434 sek