Home / MotoGP / Petrucci opuści rundę w Le Mans

Petrucci opuści rundę w Le Mans

danilo+petrucci+ioda+racing+project+motogp

Danilo Petrucci po wywrotce podczas niedzielnej rozgrzewki przed Grand Prix Hiszpanii był zmuszony poddać się operacji lewego nadgarstka. Włoch przeszedł zabieg w swoim rodzinnym mieście Terni, a poprowadził go doktor Altissimi.

Obecnie Petrucci chodzi na rehabilitację i niestety nie będzie w stanie wziąć udziału w nadchodzącej rundzie MotoGP, która odbędzie się we Francji. Zespół Ioda Racing zdecydował się, że nikt nie będzie zastępował kontuzjowanego zawodnika, więc team nie pojawi się na torze Le Mans.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Petrucci jest trzecim kierowcą MotoGP, który w tym tygodni „poszedł pod nóż”. Obok Włocha na stole operacyjnym byli już Dani Pedrosa i Stefan Bradl. Obaj zawodnicy przeszli zabieg „napompowanych” ramion.

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 3

  1. Dlaczego nikt nie wystapi? Czy nie warto wystawic testowego kierowce aby zdobyc ustawienia na tor i rozwijac motocykl?

  2. Może to kwestia finansów, może szkoda im wydawać kasę na zastępstwo. Kto ich tam wie… Dla mnie też byłoby to nawet logiczne, zbierać kolejne dane, rozwijać sprzęt no ale co zrobić :)

  3. Gucio ma rację… Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ;-) Szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 0,490 sek