Home / MotoGP / Powrót Crivilla

Powrót Crivilla

Álex Crivillé zadebiutuje tego weekendu w drugim odcinku Spanish Rally Championship, Rally de Cáceres. Dawny mistrze świata 500 – ek, późno zaczyna przygodę z samochodami, ale ma nadzieję na dobry początek i że ukończyć wszystkie 7 pozostałych wyścigów. Álex Crivillé zadebiutuje tego weekendu w drugim odcinku Spanish Rally Championship, Rally de Cáceres. Dawny mistrze świata 500 – ek, późno zaczyna przygodę z samochodami, ale ma nadzieję na dobry początek i że ukończyć wszystkie 7 pozostałych wyścigów.

“Minęło wiele lat, od czasu kiedy ostatni raz byłem zaangażowany w wyścigi rally. W 1989 miałem krótki epizod, ale ten jest już poważniejszy i chcę go kontynuować, aby ukończyć wszystkie wyścigi mistrzostw,” mówi Crivillé.
“Samochód, który przygotował dla mnie Calm jest z grupy N – Mitsubishi Evo VII, ale z silnikiem Evo III – i tak dobry początek jak na pierwszy start.”

Hiszpan ma bardzo konkretne zadanie. “Moim zamiarem jest zapanowanie nad samochodem i czerpanie przyjemności z jazdy; również poczucie ducha rywalizacji. Tego weekendu moje cele są proste: dobrze się bawić i dojechać do mety.”

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,376 sek