Home / MotoGP / Pramac Ducati zmienia malowanie do końca sezonu

Pramac Ducati zmienia malowanie do końca sezonu

Zespół Pramac Ducati ujawnił dzisiaj malowanie dwóch swoich motocykli, jakimi będą jeździli od tego weekendu Jorge Martin z Johannem Zarco. Było już tradycją, że przy okazji włoskiej rundy Pramac zmienia barwy tylko na jeden wyścig – na kolory partnerskiej marki Lamborghini – żółty i czarny. Teraz jest zupełnie inaczej.

W gronie sponsorów Ducati pojawiła się nowa marka: Prima, włoska firma ubezpieczeniowa, stąd loga tej marki i fioletowy kolor na motocyklach Desmosedici GP22 obu zawodników. Malowanie to zadebiutuje w piątkowych treningach, i zostanie na motocyklach Pramaca do końca sezonu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy też, że zobaczymy „nowe” barwy również na GP22 jadącego z dziką kartą Michele Pirro. Włoch wystartuje na motocyklu wystawionym przez ekipę fabryczną, ale w malowaniu Aruba.it identycznym z malowaniem motocykli fabrycznych Ducati w World Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Bardzo ładne malowanie, będzie się trochę odróżniać na tle innych motocykli

  2. naIGORszyTattoo

    Cos pięknego

  3. Super malowanie, wreszcie nie będzie wyglądać jak „bieda Ducati” :)

  4. Wow. Takie malowanie daje motocyklom + 10 do prędkości maksymalnej i + 50 do skilla zawodników…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,295 sek