Home / MotoGP / Rossi bez komplikacji – jutro być może opuści szpital

Rossi bez komplikacji – jutro być może opuści szpital

Być może Valentino Rossi już jutro opuści szpital w Rimini, do którego trafił po wypadku na motocyklu crossowym w czwartkowe popołudnie. Włoch uskarżał się na ból w klatce piersiowej oraz w brzuchu, jednak zmniejszył się on w piątek. Wcześniejsze badania wykluczyły jakiekolwiek złamania.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rossi po wypadku był obolały, cierpiał zwłaszcza z powodu bólu kręgosłupa, nerek i wątroby. Przez kolejny dzień będzie na środkach przeciwbólowych i dopiero wtedy będzie mógł przejść kolejne, rutynowe badania. Jeśli nie wykażą one niczego nieprawidłowego, The Doctor będzie mógł wyjść ze szpitala i bez przeszkód przygotowywać się do zbliżającego się GP Włoch na torze Mugello.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Valentino Rossi VR46 Polish Fans
    6 godz. ·
    Dziś dobre wieści:) Wczoraj Włoskie media podawały informacje o uszkodzeniach wewnętrznych w okolicach klatki piersiowej i brzucha, a później o uszkodzeniu kręgosłupa. Dziś okazało się że nie była to prawda. Nie ma żadnych złamań ani urazów wewnętrznych. Jedynie jakieś lekkie wstrzasnienie, ale wszystko wskazuje na to że zobaczymy Doctora na Mugello!

    http://www.sport.es/es/noticias/moto/rossi-valentino-revoluciona-hospital-rimini-selfies-accidente-motogp-6063278

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 0,447 sek