Home / MotoGP / Rossi gotowy na Assen i Sachsenring

Rossi gotowy na Assen i Sachsenring

Poprzedni wyścigu MotoGP ułożył się dla Valentino Rossiego pechowo. Mimo dobrego tempa na pocżątku wyścigu o GP Katalonii, zawodnik Yamahy nie ukończył wyścigu z powodu upadku, spowodowanego przez Jorge Lorenzo. #46 zostawił to jednak za sobą. W międzyczasie odbyły się testy powyścigowe, które zdaniem Rossiego, mogą zaowocować w kolejnych tygodniach.

“Po pechowym wyścigu w Barcelonie, jesteśmy gotowi na dwie kolejne rundy grand prix: w Assen i na Sachsenringu. W Montmelo zrobiliśmy w naszym garażu dobrą robotę, świetnie nam się pracowało i byliśmy bardzo, bardzo szybcy.” – mówił o poprzednim ściganiu Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Dobrze czułem się podczas tych dwóch okrążeń w wyścigu, więc w Holandii w ten weekend będziemy ciężko pracowali, aby ponownie powalczyć o znalezienie się z przodu. Testy w Katalonii były pozytywne, i myślę, że wnioski z nich płynące pomogą nam w tym, by mieć tu dobry weekend. Damy z siebie wszystko.” – dodał włoski zawodnik.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Rossi gotowy na Assen i Sachsenring

    Lorenzo też;)

  2. Asen to jeden z nielicznych torów gdzie rossi jest mocny

  3. Tor pasuje też bardziej pod Yamahy, krety precyzyjny. Jak gdzieś jest szansa na zwycięstwo to właśnie w Assen

  4. jak tutaj Rossiemu nie pójdzie to już po tytule

  5. Ja ostatnio zauważyłem pewien paradoks. Jak Rossi mówi, że jest ok, to jedzie piach. Ale jak marudzi na motocykl, to idzie mu całkiem przyzwoicie. Dlatego powyższa wypowiedź, to zdecydowanie zły znak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
182 zapytań w 0,720 sek