Home / MotoGP / Rossi: Ja i mój team jesteśmy gotowi

Rossi: Ja i mój team jesteśmy gotowi

rossi

Valentino Rossi zaczyna swój dwudziesty sezon w Grand Prix. Jest obecnie najbardziej utytułowanym i zarazem najstarszym zawodnikiem w stawce.

Do tej pory The Doctor wygrał na Losail trzykrotnie. Ostatni raz ta sztuka udała się w 2010 roku. W ciągu dwóch ostatnich lat finiszował dwukrotnie na drugim miejscu tocząc przy tym bardzo emocjonujące boje z Marquezem. Włoch w i tym sezonie nie odpuszcza i zamierza w ten weekend walczyć o zwycięstwo. “Wydaje się, że stawka będzie bardzo wyrównana. Mamy bardzo wielu szybkich zawodników, co pokazały testy. Jestem bardzo podekscytowany i z niecierpliwością czekam na niedzielny wyścig.” – opowiadał Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dziewięciokrotny mistrz świata odniósł się także do przygotowań przedsezonowych motocykla. “Jestem bardzo zadowolony z testów. Yamaha została bardzo mocno poprawiona, ale jeszcze musimy poprawić kilka aspektów. Jednak ja i mój team jesteśmy gotowi. Wszyscy jesteśmy mocno zmotywowani.” – zakończył “Doktor”.

AUTOR: matix33

Studiuje, jeździ na motocyklach, ogląda MotoGP, jeździ na motocyklach.

komentarze 2

  1. Czyżby znowu miało być słabo w treningach, a potem w wyścigu wyśmienicie? :)

  2. Rossi ma bardzo plynny styl jazdy i Yamaha jest robbiona od niego co nie jest zle.

    Marquez ma bardziej agresywny styl i honda to wlasnie lubi co pokazal juz np. Stoner.

    Co bedzie lepsze pokaze sezon trzymam kciuki za nastepce Rossiego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 0,503 sek