Home / MotoGP / Testy w Tajlandii potwierdzone. Zastąpią Phillip Island

Testy w Tajlandii potwierdzone. Zastąpią Phillip Island

MotoGP oficjalnie potwierdziło, że w sezonie 2018 przedsezonowe testy odbywać się będą na torach Sepang w Malezji, Buriram w Tajlandii i Losail w Katarze. Znika zatem obiekt Phillip Island. Przypomnijmy, że za rok w kalendarzu odbędzie się GP Tajlandii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Obiekt, który w kalendarzu World Superbike znajduje się od 2015 roku, ma gościć wyścig MotoGP przez trzy lata – 2018, 2019 i 2020. W trakcie sezonu 2018 odbywać się też będą oczywiście oficjalne sesje testowe – w Barcelonie, Jerez i Brnie. Będą to testy odbywające się tuż po rundach grand prix. Przypomnijmy, że ostatnio pojawił się już niemal ustalony kalendarz na 2018 roku: znajdziesz go pod tym linkiem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,388 sek