Home / MotoGP / TOP10 wyścigów i inne materiały za darmo na motogp.com

TOP10 wyścigów i inne materiały za darmo na motogp.com

Pandemia koronawirusa sprawiła, że na rozpoczęcie sezonu w królewskiej klasie będziemy jeszcze musieli czekać kilka tygodni. Poza zespołami i zawodnikami, najbardziej dotknęło to fanów wyścigów, którzy nie mogą oglądać kolejnych wyścigów.

Oficjalna strona motogp.com postanowiła wyjść im naprzeciw i “odkodowała” część pokaźnych zasobów wideo – w tym playlistę 10 najlepszych wyścigów z czasów MotoGP i 500ccm.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścigi te możemy obejrzeć na oficjalnej stronie serii, pod tym linkiem. Nie trzeba nawet zakładać konta – wystarczy kliknąć i włączyć film. Nota bene, część tych materiałów od wielu lat była również dostępna na kanale MotoGP w serwisie YouTube.W TOP10 wyścigów znajdziemy np. GP USA 2012, GP Australii 2015 czy nawet tak odległe starcia jak GP Wielkiej Brytanii 2000 czy GP Hiszpanii 1996.

Ale nie są to jedyne filmy wideo, jakie możemy znaleźć na stronie motogp.com. I może nie zastąpi to emocji, które towarzyszą biegnącemu sezonowi, to jednak zawsze to kilka godzin materiałów, które można obejrzeć.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. rewelacja !!! dzięki wielkie za linka. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,482 sek