Home / MotoGP / Valentino Rossi i Luca Marini wygrali 100km dei Campioni

Valentino Rossi i Luca Marini wygrali 100km dei Campioni

W miniony weekend na motoranczu Valentino Rossiego odbyła się szósta edycja imprezy „100km dei Campioni”. W zawodach, które oglądało sporo ponad 1000 osób wzięło udział 42 zawodników ze świata MotoGP i innych klas wyścigowych. Rossi nie był zbyt gościnny – bowiem do spółki z Lucą Marinim po raz kolejny wygrał imprezę. Drugie miejsce zajęli Franco Morbidelli z Andreą Migno.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Start do wyścigu odbywał się w stylu długodystansowym – gdzie zawodnicy muszą dobiec do swoich motocykli i ruszyć do walki. Rossi do samego końca walczył z Migno o zwycięstwo – po tym jak wcześniej, w trakcie zmiany Mariniego – zgasł motocykl i na czoło wysunął się Morbidelli. Podium uzupełniła dwójka Amerykanów – JD Beach z Sammym Halbertem.

Źródło, fot. morebikes.co.uk

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Nareszcie!

  2. A to się liczy do klasyfikacji generalnej Motogp?

  3. W końcu coś wygrał:), a mares który był?

  4. Sobotni wyścig indywidualny też wygrał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,488 sek