Home / MotoGP / Vinales pozytywnie nastawiony mimo słabego wyniku w GP Włoch

Vinales pozytywnie nastawiony mimo słabego wyniku w GP Włoch

Maverick Vinales z fabrycznej ekipy Yamahy przyznał, że zbliżające się GP Katalonii będzie dla niego specjalnym wyścigiem, głównie ze względu na to, że jest to jego domowa runda. Hiszpan co prawda nie odniósł sukcesu w ostatniej rundzie na Mugello, ale nie przeszkadza mu to z nadzieją oczekiwać na niedzielne ściganie.

“Montmelo to dla mnie bardzo wyjątkowy tor, ponieważ to moje domowe grand prix. Zawsze jest tu piękna atmosfera, z wieloma entuzjastycznie nastawionymi fanami. Mimo wyniku w Mugello, pozostajemy w dobrym nastroju i bardzo zmotywowani. Spróbujemy zdobyć tak wiele punktów jak tylko możemy, aby piąć się w górę w walce o mistrzostwo.” – powiedział Maverick Vinales przed GP Katalonii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Bardzo chciałbym stanął w Montmelo na podium, byłoby to świetne tak dla zespołu, jak i dla mnie. Pracują ciężko, aby na każde grand prix znajdywać możliwie najlepsze ustawienia naszego motocykla. Pozostańmy skupieni i pokażmy się naszym fanom z jak najlepszej strony.” – dodał zawodnik fabrycznego zespołu Yamahy.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,379 sek