Home / MotoGP / 28. finał WOŚP – Koszulka motoRRaid z autografem Marqueza

28. finał WOŚP – Koszulka motoRRaid z autografem Marqueza

Zbliża się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tradycyjnie, na aukcjach pojawiają się również przedmioty związane z wyścigami motocyklowymi MotoGP. Firma motoRRaid, zajmująca się organizacją wyjazdów sportowych, wystawiła na licytację koszulkę, podpisaną przez Marca Marqueza. Przedmiot można licytować do poniedziałku, 16 grudnia 2019 roku.

„Na tej aukcji prezentujemy Wam koszulkę motoRRaid z autografem Marca Marqueza #93 – ośmiokrotnego zdobywcy najwyższego tytułu w Motocyklowych Mistrzostwach Świata . Autograf zdobyliśmy osobiście podczas tegorocznej rundy w czeskim Brnie. Jest to jedyny taki egzemplarz! Serdecznie zachęcamy do licytowania w tym szczytnym z celu, który z radością wspieramy!” – można przeczytać w treści aukcji.

Cała aukcja pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/koszulka-motorraid-z-autografem-mm93-motogp-8744500714

Źródło: allegro.pl

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 0,496 sek