Home / MotoGP / Zmiany w kalendarzu MotoGP! USA i Argentyna przesunięte

Zmiany w kalendarzu MotoGP! USA i Argentyna przesunięte

Organizatorzy MotoGP zmienili kalendarz na 2021 rok. Sezon zgodnie z planem ma ruszyć od GP Kataru 28 marca, a potem odbędzie się druga runda na tym samym torze. Nie będzie za to ścigania na Circuit of the Americas, a także w Argentynie. Wyścigi te być może odbędą się w późniejszym czasie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Do kalendarza szybko wprowadzono za to rundę w Portugalii. Kolejne wyścigi odbywać się mają wyłącznie na terenie Europy. Na inne kontynenty MotoGP zawita być może w październiku – wtedy ma odbyć się runda na Motegi. Choć patrząc na to, jakie problemy z koronawirusem ma Japonia, na razie jest to wątpliwe.

AUTOR: Redakcja

komentarzy 5

  1. Fajnie znów będzie zobaczyć MotoGP na torze Losail, ale mam nadzieję że nie będą to jedyne rundy poza Europą.

    • ciekawy kalendarz… Spodziewałem się czegoś innego niż Portimao ale nawet się cieszę ze nie wybrali Rosje albo kolejny drugi wyścig w europie na tym samym torze .Losail 2 razy also interesing. Argentyna i USA i tak pewnie zostaną odwołane Mandalika jako zastępczy tor to by było ciekawe , czekamy na potwierdzeni. Jak narazie top 3 rundy w sezonie wyglądają ciekawie

  2. No i się k**** zaczyna, powtórka z zeszłego roku…

  3. Mogliby już Sobie odpuścić pajacowanie z tym koronawirusem :((((

  4. Nie lubię toru Circuit of Americas.Wolę na stałe Algarve International Circuit i ciekawie prezentuje się to Mandalika w Indonesi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,501 sek