Home / Inne / Wideo: Poznaj zespół Honda TT Legends – odcinkowy dokument już w internecie

Wideo: Poznaj zespół Honda TT Legends – odcinkowy dokument już w internecie

John McGuinness

Isle of Man TT, 24-godzinny Bol d’Or we Francji, drogowy North West 200, prestiżowy Suzuka 8-Hours – to tylko niektóre z serii wyścigów, w których bierze udział Honda TT Legends Racing Team. Teraz można bliżej zapoznać się z tym zespołem – Honda rozpoczyna publikację odcinkowego filmu, dokumentującego sezon 2012 w wykonaniu Johna McGuinnessa i spółki.

Twórcy filmu mieli praktycznie nieograniczony dostęp do zespołu – podążali za nim na wszystkie wyścigi sezonu 2012, rozmawiali również z członkami Honda TT Legends w przerwach pomiędzy startami. Bohaterami filmu są zawodnicy zespołu TT Legends – John McGuiness, mający na koncie 20 triumfów na Wyspie Man, oraz Cameron Donald i Simon Andrews.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dokument został w całości wyemitowany w brytyjskiej telewizji, jest również dostępny na DVD na lokalnym rynku. Teraz pojawia się w odcinkach na oficjalnym kanale europejskiego działu Hondy na Youtubie. Będą publikowane w tygodniowych odstępach. Pierwszy pojawił się w poprzednią środę. Kolejne części można będzie znaleźć TUTAJ.


TT Legends Documentary – część 1.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,206 sek