Home / WMMP / Bautista na prowizorycznym pole position – GP Japonii

Bautista na prowizorycznym pole position – GP Japonii

Alvaro Bautista pomimo zapewnienia sobie tytułu Mistrza Świata podczas poprzedniej rundy w Australii, dalej nie daje szans swoim rywalom w klasie 125cc.
Tym razem na torze Twin Ring Motegi w Japonii, młody Hiszpan zdominował oba dzisiejsze przAlvaro Bautista pomimo zapewnienia sobie tytułu Mistrza Świata podczas poprzedniej rundy w Australii, dalej nie daje szans swoim rywalom w klasie 125cc.
Tym razem na torze Twin Ring Motegi w Japonii, młody Hiszpan zdominował oba dzisiejsze przejazdy. W porannych treningach wolnych uzyskał czas 1’58.853 i jako jedyny zawodnik pokonał granice 1’59 sekund.
Później podczas kwalifikacji było juz tylko lepiej. Z czasem 1’57.627 Bautista zdobył prowizoryczne pole position i również jako jedyny zszedł poniżej 1’58 sekund.

Drugi podczas sesji kwalifikacyjnej był rodak Bautisty, jeżdżący w tym samym teamie Sergio Gadea (Master – MVA Aspar Team), w których barwach za rok zobaczy Polaka – Andrzeja Chmielewskiego.
Trzeci był Mika Kallio, który walczyć będzie z, czwartym w dzisiejszych kwalifikacjach, Mattią Pasinim o tytuł Vice-Mistrza Świata klasy 125cc.

Drugi prowizoryczny rząd prezentuje się następująco: Hector Faubel, Julian Simon, Fabrizio Lai i Lukas Pesek.

Wyniki:

Trening wolny 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,394 sek