Home / WMMP / Kłopoty Chmielewskiego

Kłopoty Chmielewskiego

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy się cieszyć informacją, że w przyszłym sezonie w klasie 125cc wystartuje reprezentant naszego kraju. Jak się okazuje nie jest to aż tak oczywiste. Andrzej Chmielewski ma problem ze znalezieniem sponsorów, dzięki którym wyJeszcze nie tak dawno mogliśmy się cieszyć informacją, że w przyszłym sezonie w klasie 125cc wystartuje reprezentant naszego kraju. Jak się okazuje nie jest to aż tak oczywiste. Andrzej Chmielewski ma problem ze znalezieniem sponsorów, dzięki którym wystartowałby w Grand Prix.

“Miał być pierwszym Polakiem, który wystartuje w motocyklowej MotoGP (dwukołowy odpowiednik Formuły 1). Jednak na 90 procent Andrzej Chmielewski (18 l.) marzenia musi odłożyć przynajmniej o rok. Wszystko przez sponsorów, a dokładniej ich brak.

– Do tej pory jeździłem pod “opieką” hiszpańskiej firmy Majestic. Liczyłem, że i w MotoGP będą mnie wspierać, lecz sytuacja się skomplikowała. Zaczęliśmy więc szukać sponsorów w Polsce, ale cztery miesiące i nic, zero zainteresowania – zdradza w rozmowie z “SE” Chmielewski.”

źródło: Super Express
zdjęcie: superbike.com.pl

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,355 sek