Home / WSBK / Aoyama dyktuje tempo w domu

Aoyama dyktuje tempo w domu

Hiroshi Aoyama (Honda) zdobył dziś po raz drugi w swojej karierze pole position na torze w Motegi. Japoński kierowca jadąc u siebie w domu ustanowił też nowy rekord toru (1’51.843).

Drugą pozycję w dzisiejszych kwalifikacjach zajął rHiroshi Aoyama (Honda) zdobył dziś po raz drugi w swojej karierze pole position na torze w Motegi. Japoński kierowca jadąc u siebie w domu ustanowił też nowy rekord toru (1’51.843).

Drugą pozycję w dzisiejszych kwalifikacjach zajął również jeździec Hondy Hiszpan Jorge Lorenzo, który stracił zaledwie 0,016 sekundy do czasu Hiroshiego Aoyamy. Na trzecim polu startowym w jutrzejszym wyścigu stanie startujący z dziką kartą młodszy brat Hiroshiego – Shuhei.
Pierwszy rząd zamknie reprezentant Republiki San Marino Alex de Angelis (Aprilia). Jako piąty zakwalifikował się jeździec Team Scot – Andrea Dovizioso tuż przed swoim kolegą z zespołu Yuki Takahashi. Broniący tytułu Daniel Pedrosa, który ponownie miał wypadek na treningu wolnym zajął dopiero siódmą pozycję, przed Francuzem Randy de Puniet. Pierwszą dziesiątkę zamykają Casey Stoner oraz Sebastian Porto.

Wyniki:

Sesja treningowa 2

Sesja kwalifikacyjna 2

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,418 sek