Home / WSBK / Crescent Fixi Suzuki prezentuję swój motocykl

Crescent Fixi Suzuki prezentuję swój motocykl

Zespół Crescent Suzuki jest kolejną ekipą, która zaprezentowała swój nowy motocykl. Suzuki GSX-R1000 w specyfikacji 2012 powstał we współpracy z japońską firmą specjalizującą się w tuningu – Yoshimurą a jak już od pewnego czasu wiadomo, kierowcami tego zespołu będą John Hopkins oraz Leon Camier.

Do zespołu dołączył nowy sponsor tytularny jakim okazała się firma FIXI, która jest potentatem m.in. na rynku wymiany walut, posiadająca swoje biura w Londynie, Chicago czy Singapurze. Firma ta współpracowała już z Crescent w ubiegłym roku podczas ich startów w brytyjskiej serii Superbike.

Zespół wykonał niezwykłą pracę w przygotowaniu nowego motocykla na tym poziomie rywalizacji. Dbałość o szczegóły jest bez zarzutu i myślę, że będzie to najbardziej zaawansowany GSX-R jaki kiedykolwiek jeździł po torze. Firma Yoshimura pracowała bardzo ciężko a profesjonalne podejście do rozwoju silnika pozwoliło nam być tak dobrze przygotowanym do startu na Phillip Island. John i Leon są gotowi, zespół jest zmotywowany a my zrobimy wszystko, aby móc konkurować na najwyższym poziomie jakim tylko możemy.” – powiedział właściciel zespołu Paul Denning, nie zapominając również o podziękowaniu wszystkim sponsorom.

 Crescent Fixi Suzuki, pod nadzorem kierownika zespołu Jacka Valentinea, przygotowuje się już do odbycia ostatnich testów przed rozpoczęciem kolejnego cyklu zmagań serii World Superbike Championship, które podobnie jak i pierwsza runda sezonu 2012 odbędą się na torze Phillip Island w Australii.

 

AUTOR: migal

Komentarze: 0

  1. Paweł #team gixxer

    fantastyczny gixxer ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
182 zapytań w 1,369 sek