Home / WSBK / Dobra forma Jorge

Dobra forma Jorge

W piątek po raz kolejny rozpoczęły się zmagania motocyklistów startujących w klasie 250 cc. Wyspy przywitały zawodników typowo angielską pogodą. Było chłodno, mokro i szaro. Przy takiej W piątek po raz kolejny rozpoczęły się zmagania motocyklistów startujących w klasie 250 cc. Wyspy przywitały zawodników typowo angielską pogodą. Było chłodno, mokro i szaro.

Przy takiej pogodzie rozpoczął się pierwszy trening na torze Donington Park. Najlepiej w takich warunkach czuł się zawodnik teamu Fortuna Honda — Jorge Lorenzo. Za nim w kolejności do mety dojechali: Daniel Pedrosa, Sebastian Porto i Casey Stoner. Zawodnik debiutującego teamu KTM Anthony West zajął miejsce nr. 17.
W podobnej kolejności przyjechali zawodnicy po „Qualifying Practice nr.1”. Pierwsze miejsce niezmiennie zajmował Jorge Lorenzo, a z wcześniej wymienionych zawodników nikt nie wypadł z pierwszej dziesiątki. Na druga i trzecią pozycję wskoczyli jednak Alex de Angelis oraz zawodnik Telefonica Movie Star Honda – Hiroshi Aoyama.
Cieżko wyciągać daleko idące wnioski z sesji treningowych, pewne jest jednak, że wszyscy zawodnicy z czołówki zachowali wysoką formę, a baczniej należy przyglądnąć się hiszpanowi — Jorge Lorenzo.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,357 sek