Home / Slider / Leon Haslam wraca do World Superbike z Kawasaki!

Leon Haslam wraca do World Superbike z Kawasaki!

Były wicemistrz świata World Superbike oraz lider British Superbike – Leon Haslam – dołączy w sezonie 2019 do Jonathana Rea i będzie bronił barw ekipy Kawasaki, zastępując Toma Sykesa, który dla „zielonych” zdobył mistrzostwo świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pierwsze pogłoski mówiły o tym już w maju, a nieporozumienia na linii Rea-Sykes sprawiły tylko, że „rozstanie” stało się jeszcze pewniejsze. „Muszę podziękować Kawasaki za tę szansę. Powrót do WSBK to coś, na co bardzo czekam. Po wygrywaniu wyścigów, biciu rekordów okrążeń, zdobywaniu pole position i zdobycia wicemistrzostwa świata w trakcie siedmiu lat startów, świetnie jest móc wrócić.” – powiedział Brytyjczyk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. World British Superbike Championship…

  2. Dla mnie zła Decyzja

  3. Yupi! Najfajniejsze info jakie mogłam usłyszeć! <3 Haslam wraca i to w dodatku do Kawy i znów z Jonathanem będzie śmigał jak kiedyś w Hondzie ;p Trochę szkoda, że opuszcza zwariowane BSB, zawodników i te zajebiste tory, ale zasłużył na ten powrót! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 1,668 sek