Home / WSBK / Lorenzo wykluczony z GP Malezji

Lorenzo wykluczony z GP Malezji

Hiszpański zawodnik Jorge Lorenzo nie wystąpi w nadchodzącym Marlboro Grand Prix Malezji, które odbędzie się już za tydzień w Sepang.

Kierownictwo dzisiejszych zawodów w Motegi ogłosiło, że z powodu stworzenia niebezpiecznej sytuacji naHiszpański zawodnik Jorge Lorenzo nie wystąpi w nadchodzącym Marlboro Grand Prix Malezji, które odbędzie się już za tydzień w Sepang.

Kierownictwo dzisiejszych zawodów w Motegi ogłosiło, że z powodu stworzenia niebezpiecznej sytuacji na torze przez Hiszpana, w którym mogli ucierpieć inni zawodnicy, zostanie on zawieszony na następny wyścig w Grand Prix.

Lorenzo był zamieszany w wypadek, do którego doszło dziś na ostatnim okrążeniu w klasie 250cc. Hiszpan zderzył się z Alexem de Angelisem na prostej przeciwległej do prostej start/meta, kiedy to zawodnik z San Marino chciał wejść w zakręt za szeroko i Lorenzo zobaczył okazję do wyprzedzenia jego i Daniela Pedrosę. Niestety manewr mu nie wyszedł i wylądował na poboczu razem z de Angelisem.
Decyzja jest potwierdzona przez FIM i jest ostateczna.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,377 sek