Home / WSBK / Sylvain Guintoli chce wrócić na wyścig w Misano

Sylvain Guintoli chce wrócić na wyścig w Misano

Sylvain Guintoli

Reprezentujący w tym roku fabryczny zespół Yamahy Sylvain Guintoli przewiduje, że uda mu się wrócić do ścigania w WSBK na wyścigi w Misano Adriatico. Francuz doznał złamania kostki na Imoli podczas sesji Superpole i nie wystartował w Malezji i Donington Park. W tej drugiej rundzie zastąpił go Cameron Beaubier z USA.

Były mistrz świata wspomina swój potężny high-side: “To było dziwne uczucie. Zrobiło mi się ciemno przed oczami i nie rozumiałem tak naprawdę, do czego doszło. Nie mogłem się ruszać. Nie życzyłbym nikomu, żeby przez to przechodził. Najważniejsze, że wciąż tu jestem. Czuję się dobrze. Pierwsze tygodnie były trudne, ale czuję się teraz dużo lepiej. Czekam na powrót na motocykl.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To dość proste złamanie. Chirurg w Anglii zrobił fantastyczną pracę, bo po niecałych trzech tygodniach wracania do zdrowia czuję się już bardzo dobrze. Myślę, że już wkrótce będę mógł normalnie chodzić i nie powinienem mieć zbyt wiele problemów zz wystartowaniem w Misano. Zrobię wszystko, by wrócić jak najszybciej. Chcę być zdrowy w stu procentach przed powrotem na motocykl.” – dodał. Runda w Misano odbędzie się już za tydzień – w dniach 17-18 czerwca.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,418 sek