Home / Slider / Sylvain Guintoli może odejść z PATA Honda

Sylvain Guintoli może odejść z PATA Honda

Sylvain Guintoli

Szef zespołu PATA Honda – Ronald ten Kate przyznał, że nie ma gwarancji, że jego zawodnik, mistrz świata WSBK z roku 2014 Sylvain Guintoli przedłuży kontrakt na kolejny rok. Francuz po zdobyciu tytułu z Aprilią przesiadł się na Hondę, ale póki co radzi sobie gorzej niż średnio i jeszcze ani razu nie stanął na podium.

Umowa Guintoliego obowiązuje tylko w 2015 roku i choć partnerstwo z zespołem układa się dobrze, to pojawiają się plotki o możliwej przesiadce na wracającą Yamahę lub nawet powrót do Aprilii. “Sylvain ma roczną umowę i jak wszyscy zawodnicy patrzy na to, co jest dostępne na rynku. Nasze relacje są dobre.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Sylvain wykonuje dobrą pracę. Po zdobyciu tytułu teraz przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Honda to nieco inny motocykl, ale widzimy linię wznoszącą i oczekuję, że zobaczymy go na podium jeszcze w tym roku. Szczerze mówiąc, sądzę, że nawet wygra wyścig.” – dodał ten Kate.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,367 sek