Home / WSBK / Wypadek Carla Fogarty’ego – 4-krotny mistrz WSBK w szpitalu

Wypadek Carla Fogarty’ego – 4-krotny mistrz WSBK w szpitalu

Carl Fogarty, który aż cztery razy był mistrzem świata World Superbike, trafił do szpitala po wypadku, do jakiego doszło na imprezie motocyklowej Dirt Quake w brytyjskim King’s Lynn. Fogarty był tam jednym z zaproszonych uczestników, obok takich sław jak Guy Martin czy Neil Hodgson. Razem ścigali się na szutrowym torze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fogarty radził sobie znakomicie i wygrał pięć swoich pojedynków. W finałowym przejeździe zaliczył na swoim Triumphie high-side’a i upadł. Od razu zajęli się nim lekarze. Po badaniach w szpitalu sam zawodnik napisał na instagramie, że ma złamane dwa żebra, złamaną łopatkę i przebite płuco. Obiecał jednocześnie swojej żonie Michaeli, że nie wróci już do ścigania.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net, instagram

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
114 zapytań w 0,421 sek