Home / WSS / Wyścigi i magazyn Bogdanki w telewizji

Wyścigi i magazyn Bogdanki w telewizji

W sezonie 2012 kibice motocyklowego zespołu Bogdanki mogą śledzić poczynania zawodników lubelskiej ekipy na antenach aż czterech ogólnopolskich stacji telewizyjnych. 

Polscy fani przyzwyczaili się już do trzymania kciuków za zawodników Bogdanka PTR Honda i śledzenia ich zmagań na żywo na antenie Eurosportu. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend, kiedy Eurosport na żywo, o godzinie 13:00, pokaże wyścig trzeciej rundy MŚ World Supersport w holenderskim Assen.

W miniony weekend swoją premierę miał także pierwszy z dziesięciu odcinków Magazynu Bogdanka Racing na antenie nSport. Program przybliży kulisy startów zespołu w mistrzostwach świata, podczas których ekipa nSport towarzyszyć będzie zawodnikom na najsłynniejszych, europejskich torach.

W tym roku Bogdanka Racing poszerza swój wyścigowy program i wystawi trzech młodych, zdolnych zawodników w prestiżowej, międzynarodowej serii European Junior Cup. Zmagania Adriana Paska, Artura Wielebskiego i Szymona Kaczmarka, których patronem są stacje radiowe RMF24 i RMF FM, polscy fani będą mogli obejrzeć na żywo w Sportklubie, który w najbliższą niedzielę o godz. 14:30, wyemituje otwierający sezon wyścig w holenderskim Assen.

Regularne relacje z poczynań zawodników Bogdanki na światowych torach, w swoim niedzielnym programie motoryzacyjnym „Czas na Jazdę”, prezentować będzie także stacja TVP Info.

Więcej o zespole Bogdanka PTR Honda pod adresem www.bogdankaracing.com i na portalach społecznościowych Facebook: profile Bogdanka PTR Honda i Bogdanka Racing oraz Twitter (BogdankaPTR).

Igor Piasecki, Dyrektor Bogdanka Racing: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to co robimy zostało dostrzeżone przez ogólnopolskie media i media te przekazują coraz więcej informacji o naszym zespole i naszej dyscyplinie. Dzięki naszym sponsorom, a szczególnie spółce Lubelski Węgiel Bogdanka, Polska zaistniała na radarze motocyklowych wyścigów na światowym poziome. Specjalny magazyn oraz relacje na żywo z wyścigów naszych podopiecznych, pomogą w dotarciu wyścigów motocyklowych do szerokiego grona fanów sportu, a to z kolei przyczynia się to popularyzacji zarówno motocykli, jak i wyścigów, w Polsce.”

 

Zawodnicy Bogdanki w akcji w TV w tym tygodniu:

Eurosport: wyścig World Supersport, niedziela 13:00

Sportklub: wyścig European Junior Cup, niedziela 14:30

 nSport: Magazyn Bogdanka Racing, odcinek 1, powtórki:

Poniedziałek: 11:30 i 23:30

Środa: 14:30

Czwartek: 17:00

Piątek: 22:00

Sobota: 14:30 i 23:30

TVP Info: Magazyn Czas na Jazdę, niedziela 15:15

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 1,504 sek