Home / Gry / 3 runda eSport MotoGP Rising Stars – TOP10 dla Gucia ze Szkopek Team! (+wideo)

3 runda eSport MotoGP Rising Stars – TOP10 dla Gucia ze Szkopek Team! (+wideo)

Trzecia runda eMotoGP Rising Stars zgotowała zawodnikom bardzo trudne warunki do uzyskania dobrych czasów. Mateusz Kapusta na Sachsenringu zszedł poniżej 1:24 na mokrym torze i zakończył rundę w TOP10!

Przedostatnia runda wirtualnych rozgrywek eSport MotoGP Rising Stars była bardzo trudna dla graczy. Twórcy przygotowali graczom tor Sachsenring, motocykl Aprilia oraz mokrą nawierzchnię, która przy tej specyfikacji toru bardzo przegrzewała opony i utrudniała stabilną jazdę. Gucio1846, zawodnik Szkopek Team, nakręcony poprzednim wyścigiem z Barcelony przystąpił do tej rundy w bardzo bojowym nastroju. Opłaciło się. Pomimo wielu trudności, wielu prób udało mu się zejść poniżej 1:24, co osiągnęła zaledwie garstka graczy na PlayStation 5. Taki rezultat przełożył się na 9 miejsce w swojej kategorii i jest to jeden z najlepszych wyników Gucia w jego gamingowej karierze w MŚ.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (Szkopek Team)„Jestem niesamowicie zadowolony z rezultatu! Było bardzo ciężko. Aprilia wydawała się być niesamowicie sztywna, a mokra nawierzchnia i zakręcony tor sprawiały, że znalezienie jakiejkolwiek stabilności graniczyło z cudem. Żeby uzyskać dobry wynik trzeba było bardzo dobrze panować nad kontrolerem i cieszę się, że byłem jednym z nielicznych którym się to udało. 9 miejsce to super wynik, tendencja jest rewelacyjna, więc liczę na poprawę tego rezultatu podczas ostatniej rundy na Red Bull Ringu. KTM mi pasuje, więc jestem dobrej myśli.”

Partnerzy: Szkopek Team, Planet Serwis, Zerke, Modular, eMotoGP Polish League, MOTOGP.PL, Pegaz Instalacje, In2Ride, Kruk, Dąbrowa Górnicza, Kocha Media Poland, AZCOM.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,432 sek