Home / Moto2 / Moto3 / Enea Bastianini przejdzie do Moto2

Enea Bastianini przejdzie do Moto2

Enea Bastianini jest kolejnym zawodnikiem, który przeskoczy za rok o jedną klasę do góry. Włoski zawodnik będzie startował w Moto2 dla zespołu Italtrans Racing Team w sezonach 2019 i 2020. Bestia jedzie właśnie piąty sezon w Moto3. Najlepszy był drugi i trzeci, kiedy był kolejno drugim wicemistrzem i wicemistrzem. Odniósł w sumie trzy zwycięstwa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To oficjalna informacja. W przyszłym roku będę startował w Moto2 z zespołem Italtrans Racing Team. Jestem bardzo zadowolony, oczekuję, że te dwa lata przyczynią się do mojego rozwoju osobistego i zawodowego. Jak zawsze, zrobię co w mojej mocy, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.” – napisał Bastianini na twitterze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 0,573 sek