Home / Moto2 / Moto3 / GP Walencji: Lopez zdobywa pole position w Moto2, Fernandez przed Ogurą

GP Walencji: Lopez zdobywa pole position w Moto2, Fernandez przed Ogurą

Alonso Lopez wygrał kwalifikacje pośredniej klasy w Walencji, a Augusto Fernandez w decydującym o tytule wyścigu znalazł się o dwie lokaty przed Aiem Ogurą.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki kwalifikacji
POS RIDER NAT TEAM BIKE TIME
1 Alonso Lopez SPA Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) 1m 34.314s
2 Pedro Acosta SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 34.315s
3 Augusto Fernandez SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 34.481s
4 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 34.583s
5 Ai Ogura JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 34.665s
6 Joe Roberts USA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.674s
7 Aron Canet SPA Flexbox HP40 (Kalex) 1m 34.765s
8 Fermín Aldeguer SPA Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) 1m 34.771s
9 Celestino Vietti ITA Mooney VR46 Racing Team (Kalex) 1m 34.773s
10 Lorenzo Dalla Porta ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.866s
11 Albert Arenas SPA Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 34.875s
12 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 34.907s
13 Cameron Beaubier USA American Racing (Kalex) 1m 34.920s
14 Manuel Gonzalez SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) 1m 34.928s
15 Jake Dixon GBR Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 34.976s
16 Filip Salac CZE Gresini Racing Moto2 (Kalex) 1m 35.138s
17 Mattia Pasini ITA RW Racing GP (Kalex) 1m 35.139s
18 Jeremy Alcoba SPA Liqui Moly Intact GP (Kalex) 1m 35.258s
19 Senna Agius AUS Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 35.076s
20 Bo Bendsneyder NED Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 35.080s
21 Borja Gomez SPA Flexbox HP40 (Kalex) 1m 35.109s
22 Marcel Schrotter GER Liqui Moly Intact GP (Kalex) 1m 35.165s
23 Alessandro Zaccone ITA Gresini Racing Moto2 (Kalex) 1m 35.282s
24 Alex Escrig SPA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 35.409s
25 Taiga Hada JPN Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 35.474s
26 Simone Corsi ITA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 35.631s
27 Sean Dylan Kelly USA American Racing (Kalex) 1m 35.737s
28 Keminth Kubo THA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) 1m 35.823s
29 Marcos Ramirez SPA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 35.910s
30 Zonta Vd Goorbergh NED RW Racing GP (Kalex) 1m 35.956s
31 Niccolò Antonelli ITA Mooney VR46 Racing Team (Kalex) 1m 36.160s

Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki FP3
POS RIDER NAT TEAM BIKE TIME
1 Pedro Acosta SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 34.592s
2 Augusto Fernandez SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 34.658s
3 Aron Canet SPA Flexbox HP40 (Kalex) 1m 34.664s
4 Alonso Lopez SPA Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) 1m 34.786s
5 Jake Dixon GBR Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 34.953s
6 Fermín Aldeguer SPA Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) 1m 35.016s
7 Ai Ogura JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.111s
8 Lorenzo Dalla Porta ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 35.172s
9 Albert Arenas SPA Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 35.207s
10 Cameron Beaubier USA American Racing (Kalex) 1m 35.217s
11 Mattia Pasini ITA RW Racing GP (Kalex) 1m 35.254s
12 Jeremy Alcoba SPA Liqui Moly Intact GP (Kalex) 1m 35.260s
13 Filip Salac CZE Gresini Racing Moto2 (Kalex) 1m 35.268s
14 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 35.277s
15 Senna Agius AUS Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 35.327s
16 Marcel Schrotter GER Liqui Moly Intact GP (Kalex) 1m 35.360s
17 Celestino Vietti ITA Mooney VR46 Racing Team (Kalex) 1m 35.364s
18 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 35.369s
19 Manuel Gonzalez SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) 1m 35.526s
20 Borja Gomez SPA Flexbox HP40 (Kalex) 1m 35.546s
21 Alex Escrig SPA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 35.666s
22 Bo Bendsneyder NED Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 35.703s
23 Joe Roberts USA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 35.745s
24 Alessandro Zaccone ITA Gresini Racing Moto2 (Kalex) 1m 35.781s
25 Taiga Hada JPN Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 35.884s
26 Keminth Kubo THA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) 1m 35.957s
27 Sean Dylan Kelly USA American Racing (Kalex) 1m 36.091s
28 Simone Corsi ITA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 36.201s
29 Marcos Ramirez SPA MV Agusta Forward Racing (MV Agusta) 1m 36.320s
30 Niccolò Antonelli ITA Mooney VR46 Racing Team (Kalex) 1m 36.416s
31 Zonta Vd Goorbergh NED RW Racing GP (Kalex) 1m 36.522s

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Seth fuckin rollins

    Szkoda że nie będzie już jeździł cameron beaubier ,a będą jeździć gorsi zawodnicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,704 sek