Home / Gry / MotoGP eSport Championship 2021. Do Kapusty dołączy więcej polskich graczy?

MotoGP eSport Championship 2021. Do Kapusty dołączy więcej polskich graczy?

Za niecały miesiąc odbędzie się kolejna edycja eSportowych Mistrzostw Świata MotoGP. Standardowo weźmie w nich udział nasz najbardziej rozpoznawalny polski gracz Mateusz Gucio1846 Kapusta, ale wygląda na to, że tym razem polskich flag zobaczymy znacznie więcej.

18 marca 2021 odbędzie się pierwsza eliminacja MotoGP eSport Championship. Standardowo na wirtualnym starcie ustawi się Mateusz Kapusta, który graczom znany jest bardziej jako Gucio, ale tym razem zrobi to w barwach zespołu Szkopek Team, której założycielem jest nie kto inny jak wielokrotny motocyklowy Mistrz Polski – Paweł Szkopek. Dla Mateusza będzie to już piąty sezon eMotoGP, ale wygląda na to, że tym razem do podboju Mistrzostw Świata dołączy do niego znacznie więcej polskich graczy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie ulega wątpliwości, że Gucio mocno wypromował tą dziedzinę esportową w naszym kraju, między innymi poprzez Polską Ligę eMotoGP, a to przełożyło się na wyłonienie wielu nowych, szybkich graczy którzy są w stanie konkurować z włosko-hiszpańską gwardią. Polskie flagi w rankingach MŚ są zawsze mile widziane, więc miejmy nadzieję, że faktycznie tym razem będzie ich więcej i choć zawody są ściśle indywidualne, to być może nasi przedstawiciele będą w stanie w jakimś stopniu współpracować, aby powstrzymać ekspansję zagranicznych graczy.

Gucio ma nadzieję, że wyżej przedstawiony plan w pełni się powiedzie: „Zasadniczo mój plan się udał. Chciałem żeby w MŚ było nas więcej i cel raczej zostanie osiągnięty z czego bardzo się cieszę. Dzięki wszystkim naszym ostatnim działaniom udało się wydobyć kilku naprawdę szybkich graczy, więc śmiało możemy szturmować światowe rankingi. Oczywiście z mojej strony dam z siebie absolutnie wszystko. Bywało różnie, ale zawsze starałem się najmocniej jak potrafiłem. Teraz ze wsparciem jakie posiadam ze strony Szkopek Teamu oraz mojej narzeczonej, udział w piątej edycji MotoGP eSport Championship będzie na pewno dużo przyjemniejszy, mniej stresujący i miejmy nadzieję, że bardziej owocny niż dotychczas. Zachęcam Was wszystkich do śledzenia naszych postępów w MŚ i do spróbowania gry, to naprawdę świetna zabawa!” – zakończył optymistycznie Mateusz Kapusta.

Trzymajcie kciuki za naszych graczy w sezonie 2021! Pod tym adresem: https://www.facebook.com/Gucio1846 będziecie mogli śledzić wyniki z eMotoGP na bieżąco, tymczasem obejrzyjcie sobie fenomenalne ujęcia z gry MotoGP 20 na której zostaną rozegrane Mistrzostwa:

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

Komentarze: 1

  1. Kiedy grałem w Superbike 2000, to startując z ostatniego miejsca na starcie, objeżdzalem wszystkich jak chciałem i wygrywalem każdy wyścig. Tego kolesia też bym objechał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,392 sek