Home / Moto2 / Moto3 / GP Malezji: Brad Binder najlepszy w trudnych warunkach

GP Malezji: Brad Binder najlepszy w trudnych warunkach

Brad Binder

Piątkowe treningi Moto3 odbywały się w mokrych warunkach. Najlepszy pierwszego dnia weekendu najszybszy był pewny już tytułu Brad Binder. Drugi był Khairul Idham Pawi, a trzeci Francesco Bagnaia.

Wyniki FP1 w Moto3 przed GP Malezji na torze Sepang:

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 15.520s
2. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 16.371s
3. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 16.534s
4. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 16.834s
5. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 16.898s
6. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 16.900s
7. Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 16.902s
8. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 17.141s
9. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 17.171s
10. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 17.185s
11. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 17.424s
12. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 17.448s
13. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 17.836s
14. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 17.942s
15. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 18.026s
16. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 18.112s
17. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 18.279s
18. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 18.291s
19. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 18.375s
20. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 18.447s
21. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 18.491s
22. Ayumu Sasaki JPN Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 18.959s
23. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 18.981s
24. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 18.996s
25. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 19.002s
26. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 19.221s
27. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 19.544s
28. Hafiq Azmi MAL Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 19.728s
29. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 20.160s
30. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 20.872s
31. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 2m 21.087s
32. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 22.263s
Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 25.224s
Kliknij, aby pominąć reklamę
Wyniki FP2 w Moto3 przed GP Malezji na torze Sepang:
1. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 26.490s
2. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 26.914s
3. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 27.670s
4. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 28.012s
5. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 28.209s
6. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 28.371s
7. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 28.387s
8. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 28.398s
9. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 28.422s
10. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 28.457s
11. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 28.709s
12. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 28.849s
13. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 28.861s
14. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 28.909s
15. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 28.939s
16. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 28.990s
17. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 29.052s
18. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 29.287s
19. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 29.436s
20. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 29.522s
21. Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 29.556s
22. Ayumu Sasaki JPN Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 29.688s
23. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 29.697s
24. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 29.825s
25. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 30.252s
26. Hafiq Azmi MAL Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 30.352s
27. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 30.404s
28. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 30.408s
29. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 30.952s
30. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 2m 32.188s
31. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 32.353s
32. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 32.855s
Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) m 0.000s
Źródło: crash.net
Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
86 zapytań w 0,773 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!