Home / Moto3 / Pole position dla Alexa Rinsa

Pole position dla Alexa Rinsa

Alex RinsAlex Rins z zespołu Estrella Galicia zdominował sobotnie sesje na brytyjskim torze Silverstone. Zarówno podczas trzeciego treningu wolnego, jak i podczas kwalifikacji zdołał wykręcić najlepszy czas jednego okrążenia i do jutrzejszego treningu – który rozpocznie się o godzinie 15:30 – wystartuje z pierwszego pola startowego.

drugą pozycję zdołał wywalczyć Niccolo Antonelli, a pierwszy rząd zamknie zespołowy kolega Alexa RinsaAlex Marquez. Lider klasyfikacji generalnej Jack Miller ustawi się dopiero na środkowym polu trzeciego rzędu, czyli na pozycji nr 8.

Wyniki kwalifikacji klasy Moto3:

1. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 13.112s
2. Niccolò Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2m 13.224s
3. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 13.450s
4. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2m 13.711s
5. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 2m 13.768s
6. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 13.855s
7. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 2m 13.888s
8. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 14.184s
9. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 2m 14.324s
10. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2m 14.384s
11. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 2m 14.416s
12. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2m 14.500s
13. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 14.531s
14. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 2m 14.544s
15. Efren Vazquez SPA SaxoPrint-RTG (Honda) 2m 14.556s
16. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 2m 14.686s
17. John McPhee GBR SaxoPrint-RTG (Honda) 2m 14.726s
18. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 14.845s
19. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 14.853s
20. Hafiq Azmi MAL SIC-AJO (KTM) 2m 14.886s
21. Andrea Migno ITA Mahindra Racing (Mahindra) 2m 14.990s
22. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.002s
23. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 2m 15.099s
24. Alessandro Tonucci ITA CIP (Mahindra) 2m 15.151s
25. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 2m 15.312s
26. Jorge Navarro SPA Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 2m 15.405s
27. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 2m 15.683s
28. Jasper Iwema NED KRP Abbink Racing #N/A 2m 15.709s
29. Bryan Schouten NED CIP (Mahindra) 2m 15.925s
30. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 15.939s
31. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 2m 16.889s
32. Joe Irving GBR Redline Motorcycles/KTM UK (KTM) 2m 16.942s
33. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 2m 17.418s
34. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2m 18.608s
Luca Grünwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) bez czasu

Wyniki FP3 klasy Moto3 na Silverstone:

1. Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 14.273s
2. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 2m 14.398s
3. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 14.443s
4. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 2m 14.545s
5. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 2m 14.641s
6. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 14.665s
7. Niccolò Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2m 14.732s
8. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 2m 14.761s
9. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 14.814s
10. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 2m 14.936s
11. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2m 15.044s
12. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 2m 15.162s
13. Alessandro Tonucci ITA CIP (Mahindra) 2m 15.230s
14. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 15.231s
15. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 15.261s
16. Andrea Migno ITA Mahindra Racing (Mahindra) 2m 15.548s
17. Jasper Iwema NED KRP Abbink Racing #N/A 2m 15.659s
18. John McPhee GBR SaxoPrint-RTG (Honda) 2m 15.684s
19. Jorge Navarro SPA Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 2m 15.696s
20. Efren Vazquez SPA SaxoPrint-RTG (Honda) 2m 15.756s
21. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 2m 15.796s
22. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.866s
23. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 2m 15.957s
24. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 2m 15.985s
25. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 16.008s
26. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 16.253s
27. Bryan Schouten NED CIP (Mahindra) 2m 16.492s
28. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 2m 16.511s
29. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 2m 16.752s
30. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 2m 17.518s
31. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 2m 17.540s
32. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 2m 17.763s
33. Hafiq Azmi MAL SIC-AJO (KTM) 2m 17.899s
34. Joe Irving GBR Redline Motorcycles/KTM UK (KTM) 2m 17.985s
Luca Grünwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) bez czasu

AUTOR: migal75

Pasjonat wszystkich sportów motorowych - w szczególności tych na dwóch kołach. Związany z MOTOSP.PL od 2011 roku

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
35 zapytań w 0,750 sek