Home / MotoGP / Motocykl Rossiego w trasie po Polsce. Gdzie jeszcze można zobaczyć?

Motocykl Rossiego w trasie po Polsce. Gdzie jeszcze można zobaczyć?

Jeśli mieszkacie w Warszawie, Szczecinie lub w Poznaniu, albo w najbliższych dniach planujecie wycieczkę do któregoś z tych miast, proponujemy Wam przystanek, który na pewno spowoduje szybsze bicie serca – w tych miastach bowiem prezentowany jest motocykl Valentino Rossiego z MotoGP.

Motocykl w minionych dniach można już było zobaczyć we Wrocławiu i w Krakowie. We wtorek Yamaha VR46 „gości” w Warszawie, potem w Szczecinie, a na koniec przez weekend będzie obecny na poznańskim Motor Show.

Kliknij, aby pominąć reklamę

Motocykl w kilku miejscach w Polsce można zobaczyć dzięki firmie JX Nippon Oil & Energy Europe, producenta olejów silnikowych marki ENEOS.

Nie jest to oczywiście najnowsza tegoroczna specyfikacja motocykla, którą w tym sezonie na torach MotoGP zaczęli oblatywać Valentino Rossi i Maverick Vinales, ale i tak bliski kontakt z maszynerią rodem z królewskiej klasy jest nie lada gratką dla wszystkich fanów wyścigów motocyklowych.

WARSZAWA: 4 kwietnia – MOTOX , Al. Prymasa Tysiąclecia 74B
SZCZECIN: 5 kwietnia – Grupa Moto 46 , ul. Kurza 4 i 1
POZNAŃ: 06-09 kwietnia – Poznań Motor Show – Terem MTP – Stoisko ENEOS Polska

Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  • W pełni się zgadzam że trochę poniewczasie. Szkoda że nie daliście znać jak całe tournée się zaczynało. Co prawda mnie to nie bardzo dotyczy, bo nie mieszkam w Polsce. Ale pochodzę z Krakowa i gdybym się teraz dowiedział że coś takiego przeleciało mi pod samym nosem, to chyba dostałbym 3.14olca

 1. Zdjęcie profilowe Vendeur

  Dokładnie, nie ma to jak napisać po fakcie…

 2. Zdjęcie profilowe Malciszek

  A dla mnie to okazja na wycieczkę do Poznania. W końcu to tylko 4oo km, więc to dobry pretekst by wyciągnąć monoślad z garażu. JaDę.

 3. Zdjęcie profilowe Thundercat

  I jak był ktoś w Warszawie? Można było się przejechać? :P

 4. Zdjęcie profilowe Thundercat

  Żartowałem z przejażdżką:) dziwne że usiąść pozwolili, szkoda że nie miałem czasu się przejechać :(

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
77 zapytań w 0,862 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!