Home / MotoGP / Nowe-stare barwy Yamahy w Walencji

Nowe-stare barwy Yamahy w Walencji

Z okazji pięćdziesięciolecia Yamahy oraz sukcesów odniesionych w tym roku przez zespół, Yamaha zdecydowała się wystawić do walki w ostatniej rundzie MotoGP motocykle w tradycyjnym dla fabryki biało-czerwono-czarnym malowaniu.
W rezultaciZ okazji pięćdziesięciolecia Yamahy oraz sukcesów odniesionych w tym roku przez zespół, Yamaha zdecydowała się wystawić do walki w ostatniej rundzie MotoGP motocykle w tradycyjnym dla fabryki biało-czerwono-czarnym malowaniu.

W rezultacie barwy motocykli Valenitno Rossiego i Colina Edwardsa będą nawiązywały do maszyn, które startowały w wyścigach wiele lat temu, niejednokrotnie zresztą odnosząc sukcesy.

Warto przypomnieć, że właśnie 30 lat temu Yamaha wygrała swój pierwszy wyścig w klasie 500ccm. Motocykla w kolorze biało-czerwono-czarnym dosiadał legendarny Włoch Giacomo Agostini.

Sezon 2005 z pewnością na zawsze utkwi w pamięci wszystkim kibicom tego japońskiego zespołu, a występ Rossiego i Edwardsa w tradycyjnych barwach będzie świetnym podsumowaniem tegorocznych sukcesów.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,686 sek