Home / MotoGP / Prezentacja MotoE w Rzymie – na żywo

Prezentacja MotoE w Rzymie – na żywo

Wtorek, godzina 10:45 (lub co równie prawdopodobne po poślizgu czasowym, 11:00) – o tej porze rozpocznie się transmitowana przez oficjalną stronę MotoGP prezentacja zupełnie nowej serii wyścigowej. MotoE – tak będzie się nazywać kategoria dla motocykli elektrycznych. Aby obejrzeć prezentację, wystarczy kliknąć w podany TUTAJ LINK. Lub wejść na główną stronę motogp.com. Możecie też obejrzeć wideo bezpośrednio u nas, poniżej:Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie planowanych jest kilka wyścigów, rozgrywanych przy okazji rund w Europie. Pierwszy sezon rozgrywkowy będzie sezonem 2019. Zawodnikiem, który testował motocykle do tego cyklu jest Loris Capirossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
107 zapytań w 0,756 sek