Home / MotoGP / Prezentacja Repsol Hondy

Prezentacja Repsol Hondy

Mimo, że pierwsza runda Motocyklowych Mistrzostw Świata miała już miejsce, Repsol Honda Team szykuje dla fanów oficjalną prezentację w Europie przed zbliżającym się wyścigiem w Jerez. Odsłona całego zespołu odbędzie się w Niedzielę, w Madrycie podczasMimo, że pierwsza runda Motocyklowych Mistrzostw Świata miała już miejsce, Repsol Honda Team szykuje dla fanów oficjalną prezentację w Europie przed zbliżającym się wyścigiem w Jerez. Odsłona całego zespołu odbędzie się w Niedzielę, w Madrycie podczas Madryt Mas Motor Show.

Na prezentacji nie zabraknie również zawodników Repsola z niższych klas pojemnościowych. Z „ćwierćlitrówek” zobaczymy Juliana Simona i Shuhei Aoyamę, a z klasy 125cc będzie Bradley Smith i Esteve Rabat.

Na scenie będzie odwzorowany garaż teamu Repsol Honda i po przedstawieniu zawodników fani będą mogli wejść do przygotowanego pitu i zrobić sobie zdjęcia nowych maszyn Haydena i Pedrosy – Hondy RC-212V.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,750 sek