Home / Slider / Alex Lowes: Masa rzeczy do poprawienia

Alex Lowes: Masa rzeczy do poprawienia

Alex Lowes, race1, Portuguese WSBK 2015

Fabryczny zespół Yamahy przybył do Hiszpanii na testy z nowym podwoziem. Alex Lowes opowiada o zmianach. Najbardziej oczywistymi zmianami są nowy wahacz, inny zbiornik paliwa, nowe mocowanie ECU i stelaż siedziska.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„W Aragonii musiałem się dzielić nowym wahaczem z moim kolegą zespołowym Michaelem van der Markiem. Wyczerpującej wypowiedzi na jego temat mogę udzielić dopiero po teście w Jerez.” – powiedział wtedy Alex Lowes. „W Aragonii i Jerez różnice były ledwie zauważalne, jeśli chodzi o poręczność i stabilność motocykla.

Na sezon 2017 poza ulepszeniami podwozia pojawi się też upgrade silnika, którym w tym tygodniu zawodnicy nie dysponowali. „Nie wiem dokładnie do przyniesie przyszłość.” – powiedział Anglik. „Dlatego pracuję przede wszystkim nad sobą samym, a jest masa rzeczy do poprawienia. Na ostatni wyścig w Katarze dostaliśmy nowy wydech, na test na torze Aragon otrzymaliśmy nowy wahacz. Motocykl jest systematycznie ulepszany.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Speedweek.com

AUTOR: Paweł Zglejc

Fan motocykli i wyścigów motocyklowych od 2007 roku dzięki takim zawodnikom jak Troy Bayliss, Casey Stoner i James Toseland.

komentarzy 6

  1. Samie Lowes – Ja wróżka wiem co przyniesie przyszłość:
    czy to prawda że Lowes wygrał w tym roku konkurs na ilość „gleb”.
    A więc przyszłość należy do ciebie Lowes – nowy rekord do ustanowienia. Pamiętaj, że musi być na tyle wyśrubowany żeby nikt z konkurencji (nie dotyczy brata) nie zdołał się nawet do niego zbliżyć :-)))

    A tak na poważnie – myślę, że może być tak iż Lowes zostanie zwolniony jeszcze przed końcem sezonu i zastąpiony kimś innym. Ten zawodnik (oraz jego brat) to pomyłka. Dla mnie jest on trochę jak dwubiegunowa choroba psychiczna – raz EUFORIA raz KOMPLETNY DÓŁ. Bez sensu jest inwestować w niego jakiekolwiek pieniądze. Zobaczymy czy miałam rację :-)

  2. Fanem Braci nie jestem, fora brytyjskie typowo tylko ochy i achy na ich temat. Myslalem ze zatluka Zarco za Silversone, ale nie trzeba bylo dlugo czekac na Sliskiego Sama i jego typowy finisz po 2/3 okrazen. W ogole to nie trawie jakos brytyjskich zawodnikow z wyjatkiem BS38, nie wiem, moze dlatego ze ich media spolecznosciowe zawsze pompuja balonik ktory potem peka z hukiem.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
31 zapytań w 0,850 sek