Home / WSBK / Jednak Pedrosa – GP Walencji

Jednak Pedrosa – GP Walencji

Hiszpan Daniel Pedrosa przed własną publicznością chce najwyraźniej przypieczętować swój ostatni start w klasie 250cc odnosząc kolejne zwycięstwo. Zrobił już pierwszy krok w tym kierunku, zdobywając dziś pole position do niedzielnego wyścigu o betandwin.coHiszpan Daniel Pedrosa przed własną publicznością chce najwyraźniej przypieczętować swój ostatni start w klasie 250cc odnosząc kolejne zwycięstwo. Zrobił już pierwszy krok w tym kierunku, zdobywając dziś pole position do niedzielnego wyścigu o betandwin.com Grand Prix Walencji.

Pedrosa z czasem 1’35.298 pobił rekord toru, podobnie jak to było w innych klasach.
Tuż za mistrzem świata na polu startowym ustawi się Hector Barbera. Jest to jego najlepszy rezultat uzyskany w kwalifikacjach w klasie ćwierćlitrówek.
Trzeci czas dnia zanotował zawodnik jeżdżący na Aprilii – Alex De Angelis, a pierwszy rząd uzupełnił Jorge Lorenzo.

Zwycięzca wczorajszych kwalifikacji Casey Stoner po upadku w początkowej fazie dzisiejszego treningu zaliczył wywrotkę i już nie był w stanie z obolałą ręką powalczyć o najlepszy czas. Australijczyk nie poprawił swojego wyniku z piątku i wystartuje dopiero z 7. pozycji.

Wyniki:

Trening wolny 2

Sesja kwalifikacyjna 2

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
84 zapytań w 1,046 sek