Home / Moto2 / Moto3 / Skradziono motocykl Tito Rabata

Skradziono motocykl Tito Rabata

Zespół Marc VDS stracił jedną z bardzo cennych rzeczy, będących w jego posiadaniu: mistrzowski motocykl Kalexa, którym Tito Rabat zdobywał tytuł najlepszego zawodnika Moto2 w sezonie 2014. Maszyna była wystawiona w recepcji w siedzibie zespołu w belgijskim Gosselies. Dla zespołu Marc VDS stanowiła wielką wartość – był to doskonały sezon, bowiem za Rabatem w klasyfikacji uplasował się drugi z zawodników, Mika Kallio.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Złodzieje włamali się w nocy 16 sierpnia, i była to jedyna rzecz, jaka zniknęła z siedziby ekipy Marc VDS Racing. Moment włamania został nagrany kamerą – widać na nim czterech złodziei. W mediach społecznościowych trwa akcja, mająca na celu odnalezienie maszyny i szerzenie informacji o kradzieży.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Sprzedam Kalexa z 2014, brak papierów.

  2. HAHA Na allegro niech popatrza ;)

  3. #Przykrasprawa
    Po co to kraść jak można takie motocykle normalnie kupić.
    Dziwne te ludzie.

  4. Mam motocykl na sprzedanie, 600ccm, tylko trzeba literkę B zmazać z rejestracji. Belg płakał, jak oddawał, do granicy gonił ;)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,945 sek