Home / Artykuły / Nowość na rynku – karta paliwowa Moyl – do 25 groszy taniej na litrze na paliwa premium i 20 groszy na zwykłym paliwie – taniej na Circle K

Nowość na rynku – karta paliwowa Moyl – do 25 groszy taniej na litrze na paliwa premium i 20 groszy na zwykłym paliwie – taniej na Circle K

Mówiąc o pojazdach służbowych większość osób ma na myśli samochód osobowy lub ciężarowy. W rzeczywistości firmy mogą mieć różny charakter, dzięki czemu równie dobrym środkiem transportu w większości przypadków może okazać się motocykl. Pojazd ten ma również jedną ogromną zaletę, bowiem zazwyczaj pozwala uniknąć długiego stania w korkach, dzięki czemu szybciej dotrzemy na umówione spotkanie lub w miejsce zlecenia. Pozostaje jednak kwestia coraz wyższych cen paliw i związanych z nimi znacznymi wydatkami na eksploatację naszego pojazdu. Na szczęście z rozwiązaniem tego problemu przychodzi karta paliwowa Moyl, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek wszystkich użytkownikom motocykli znajdujących się w ewidencji.

Czym jest karta paliwowa?

Karta paliwowa to rodzaj środka płatniczego, który umożliwia bezgotówkowe uiszczanie opłat za tankowanie pojazdu służbowego oraz inne usługi związane z jego eksploatacją. Zazwyczaj przedsiębiorca zainteresowany korzystaniem z karty proszony jest o wcześniejsze zadeklarowanie minimalnej wartości miesięcznej zużycia paliwa, nie oznacza to jednak, że z tego typu środka płatniczego nie mogą korzystać właściciele firm jednoosobowych. Jest to rozwiązanie zarówno dla nich jak i dla ogromnych przedsiębiorstw posiadających duże floty pojazdów. Jej szczegółową ofertę możesz znaleźć na stronie moyl.pl, dzięki której dowiesz się, jak dzięki karcie paliwowej kontrolować swoje wydatki oraz oszczędzać pieniądze i czas.

Kto może korzystać z karty paliwowej?

Karta paliwowa jest środkiem płatniczym przeznaczonym dla firm, co oznacza, że z jej zalet mogą korzystać również osoby posiadające motocykle zarejestrowane w ewidencji. Nie istnieją tutaj żadne ograniczenia, co do wielkości pojazdu, dlatego jest to rozwiązanie idealne zarówno dla właścicieli firm transportowych jak i jednoosobowych firm, których właściciele cenią sobie przemieszczanie jednośladem. Warto przy tym wspomnieć, że karta paliwowa wydawana jest zazwyczaj nie na konkretną osobę lecz pojazd, co umożliwia korzystanie z niej zarówno właścicielowi firmy jak i zatrudnionym i uprawnionym do tego pracownikom.

Zalety karty paliwowej

Posiadanie karty paliwowej wiąże się z szeregiem korzyści, które usprawniają pracę firmy oraz pozwalają jej na osiąganie sporych oszczędności. Jeśli chodzi o zalety karty paliwowej Moyl – są to spore zniżki na zakup paliwa na największych stacjach benzynowych w kraju. Karta umożliwia tankowanie na stacjach Circle K, ze zniżkami rzędu 25 groszy na litrze paliwa premium oraz 20 groszy na standardowym paliwie. Moyl oferuje również 20% zniżki na zakup akcesoriów, które przydadzą się do pielęgnacji pojazdu służbowego.

Karta paliwowa to również ogromne uproszczenie spraw księgowych firmy, pozwala ona bowiem na pobieranie comiesięcznych faktur zbiorczych, które eliminują konieczność każdorazowego proszenia o pojedynczą fakturę w kasie stancji benzynowej czy innego miejsca, w którym korzystamy z karty. Powiązany z kartą intuicyjny program pozwala również na ciągły wgląd w wydatki ponoszone na eksploatacje pojazdu służbowego, co usprawnia zarządzanie finansami i eliminuje bezpodstawne i niepotrzebne wydatki. Wszystkie procesy księgowe firmy stają się przejrzyste a właściciel przedsiębiorstwa zyskuje czas na rozwój firmy, tak ważny w dzisiejszym świecie biznesu.

Karta paliowa to również bezpieczeństwo transakcji, bowiem jest ona zazwyczaj zasilana dzięki systemowi przedpłaconemu. Pozwala on na uiszczanie opłat jedynie w kwocie, jaką została zasilona karta, co chroni finanse formy zarówno przed ewentualnym złodziejem jak i nieuczciwymi pracownikami, którzy potrafią tankować własne auto za środki pobierane z firmy.

O zaletach karty paliwowej, jako metody płatności, przeczytasz w artykule na blogu Moyl – https://www.moyl.pl/blog/dlaczego-karta-paliwowa-jest-lepsza-od-innych-metod-platnosci, który poświęcony jest tej tematyce i przedstawia szczegółowy opis wszystkich korzyści wynikających z omawianego rozwiązania, oferowanego właśnie przez wspomnianą firmę.

Jak otrzymać kartę paliwową Moyl?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, karta paliwowa dostępna jest dla wszystkich właścicieli pojazdów znajdujących się w ewidencji firmy. O tym jak zamówić kartę paliwową Moyl, przeczytasz na stronie firmy – aby skorzystać z jej zalet należy jedynie wypełnić krótki formularz, a następnie oczekiwać na odpowiedź specjalistów marki, którzy zaoferują indywidualne oferty rabatowe dostosowane do potrzeb firmy i powiązane z jej wydatkami na eksploatacje pojazdów służbowych.

 

Źródło: art. sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 1,234 sek