Home / Artykuły / Wygodne pojazdy elektryczne – pojazdy turystyczne i wózki golfowe

Wygodne pojazdy elektryczne – pojazdy turystyczne i wózki golfowe

Coraz większą popularnością cieszą się pojazdy elektryczne, które nie posiadają silnika spalinowego, tylko są zasilane energią elektryczną. Do ich niewątpliwych zalet należą m.in.: intuicyjna obsługa oraz ekologiczny charakter. Takimi pojazdami są wózki golfowe elektryczne lub pojazdy elektryczne, które wykorzystuje się w turystyce.

Turystyczne elektryki

Dużo osób woli, zamiast leniuchować podczas urlopu, zwiedzać miejsca, do których się udają. Pomocne w zwiedzaniu są wolnobieżne pojazdy turystyczne. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się zorganizowanym zwiedzaniem lub takich, które potrzebują pojazdu, dzięki któremu będą zwiedzać miejsce wypoczynku. Pojazdy turystyczne, które oferuje producent pojazdów elektrycznych Frugal, są w stanie pomieścić 14 osób – 13 pasażerów oraz kierowcę. Mogą rozwinąć maksymalną prędkość 25 kilometrów na godzinę – jest to optymalna szybkość, dzięki której grupa znajdująca się w pojeździe może spokojnie i bez pośpiechu przyjrzeć się wszystkim mijanym po drodze atrakcjom.

Pojazdy turystyczne można dostać w wersji zabudowanej i niezabudowanej. Te pierwsze idealnie sprawdzą się zimą i jesienią, zaś niezabudowane modele – wiosną i latem. Zabudowane pojazdy będą również świetnym wyborem wtedy, kiedy na zewnątrz będzie padać. Ściany pojazdu ograniczają docieranie niepotrzebnego hałasu z ulic do środka pojazdu. Co więcej, zabudowana konstrukcja maszyny sprawia, że małe dzieci, które będą uczestniczyć w wycieczce, nie wypadną poza pojazd. Ważne jest to, że zabudowane ściany i szerokie szyby nie wpływają negatywnie na widoczność oraz komfort kierowcy podczas jazdy.

E-wózki golfowe

Wózki golfowe elektryczne powstały z myślą o tym, aby ułatwiać graczom przemieszczanie się po polu golfowym. Takie pojazdy są zwinne, wygodne w obsłudze oraz przyjazne środowisku.

Wózki golfowe elektryczne charakteryzują się dużą nośnością i wygodnym prowadzeniem. Są bardzo wytrzymałe dzięki konstrukcji składającej się z tytanu, diamentu lub włókien węglowych. Przekłada się to na długie i sprawne użytkowanie takiego wózka.

Wózki golfowe tego typu często są wyposażone w różne funkcje, takie jak:

– ładowarka USB,

– wskaźnik prędkości,

– wskaźnik stanu naładowania akumulatora,

– amperomierz,

– woltomierz,

– tempomat,

– zegar mierzący czas rundy.

Część wózków można rozbudować o napęd sportowy lub uchwyt na torbę czy parasol.

Producent pojazdów elektrycznych Frugal ma w swojej ofercie wysokiej jakości pojazdy turystyczne, wózki golfowe elektryczne czy hulajnogi elektryczne dostępne w atrakcyjnych cenach. Są one proste w obsłudze, ekologiczne i zdecydowanie warte zakupu!

Źródło: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,949 sek