Home / Inne / IMRC Cup – Pucharowe ściganie przy okazji MotoCH

IMRC Cup – Pucharowe ściganie przy okazji MotoCH

Włodarze Slovakia Racing przedstawiają kolejną serię rozgrywek, które już od tego roku wchodzą w życie, wspólnie z zupełnie nową serią Mistrzostw „MotoCH”. IMRC Cup to wyścigi pucharowe, które odbędą się na torach w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Przedstawiamy pierwsze informacje dotyczące tej serii – po więcej odsyłamy na stronę internetową mistrzostw lub fanpage.

Kliknij, aby pominąć reklamy

PODSTAWOWE INFORMACJE

Pucharowe wyścigi serii IMRC Cup to część międzynarodowych mistrzostw MOTOCh – Motorcycle Championship. IMRC Cup to seria wyścigów skierowana również do początkujących zawodników, którzy chcą poczuć atmosferę dużych wyścigów ale mają jeszcze obawy przed międzynarodowymi mistrzostwami. Jest to idealna okazja do poprawienia swoich umiejętności z możliwością rozwoju.
IMRC Cup to także bardzo dobrze zorganizowane wyścigi, marketing, medializacja, służby oferowane w paddocku, to tylko kilka atutów tej serii, które pomagają zawodnikom zyskać sponsorów czy nowych partnerów.
IMRC Cup to otwarte grupy -600 i +600 (do 600 i nad 600 ccm), w ramach których oprócz klasyfikacji do międzynarodowego IMRC Cup, zawodnicy walczą o punkty do narodowej klasyfikacji „Slovenského pohára CPM“.
Oprócz tego, zawodnicy z państw, które będą miały minimalnie trzech uczestników biorących udział w zawodach w grupie, będą nagradzani w wyścigach jako narodowy zespół zwycięzców IMRC Cup. Zespoły te będą nagradzane na takim samym poziomie jak najlepsi zawodnicy serii IMRC Cup.
Zawody IMRC Cup są zawsze dwu dniowe (sobota+niedziela), z możliwością wzięcia udziału w piątkowych treningach.

KALENDARZ WYŚCIGÓW IMRC Cup
• 29.-30. 04. Slovakia Ring
• 20.-21. 05. Pannoniaring
• 15.-16. 07. Most
• 12.-13. 08. Hungaroring
• 07.-08. 10. Slovakia Ring

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarzy 8

  1. Narodowa klasyfikacja? Fajny pomysł, w MotoGP by się nie sprawdził raczej z wiadomych względów :D
    Z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć jakiś wyścig narodów – w ramach wyścigu długodystansowego czy jakkolwiek inaczej i w jednym zespole choćby Marquez i Lorenzo, Rossi i Dovi ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,590 sek