Home / MotoGP / Aleix Espargaro wrócił do Hiszpanii i nie startuje na Sepang

Aleix Espargaro wrócił do Hiszpanii i nie startuje na Sepang

Aleix Espargaro jednak nie będzie w stanie wystartować w zbliżającym się GP Malezji. Hiszpan złamał palec przewracając się w niedzielnym wyścigu, gdy ścigał czołową grupę. Początkowo nie chciał zgodzić się na operację, co z automatu wykluczyłoby go ze ścigania. Ostatecznie jednak, okazało się to koniecznością.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Pomysł był taki, by po kontuzji nie poddawać się operacji i spróbować ścigać się tu, w Malezji. Niestety, sytuacja zmusiła mnie do powrotu do domu na zabieg. Będę więc w pełni gotowy dopiero na Walencję.” – powiedział zawodnik Aprilii. Włoski zespół potwierdził już, że nie zastąpi nikim Espargaro. W Malezji pojedzie więc jedynie Sam Lowes.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 0,415 sek