Home / MotoGP / Alex Rins znowu pauzuje z powodu operacji

Alex Rins znowu pauzuje z powodu operacji

Álex Rins nie wystąpi w tajlandzkiej rundzie MotoGP. Zawodnik wycofał się wcześniej z GP Australii w zeszły weekend i nie jest w wystarczająco dobrej dyspozycji, aby wystartować w Buriram. Niemniej jednak, zespół LCR Honda nie zastgosuje dla niego zastępstwa, a więc ponownie zobaczymy niepełną obsadę na starcie.

Według informacji od zespołu, hiszpański zawodnik natychmiast z Indonezji udał się do Madrytu, gdzie badania medyczne wykazały, że na jego prawej nodze występuje problem w okolicach kości strzałkowej, która wciąż się goi. To mogło być przyczyną jego bólu. W czwartek Rins przejdzie niewielką operację w celu przyspieszenia procesu zdrowienia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dotychczas Iker Lecuona i Stefan Bradl zastępowali kontuzjowanych zawodników w zespołach LCR Honda i Repsol Honda w 2023 roku. Jednak obaj nie są dostępni na Tajlandię, a ze względu na brak czasu (i przymusu w przepisach), LCR Honda postanowiło nie szukać zastępcy dla Rinsa w Buriram.

Kliknij, aby pominąć reklamy

komentarze 2

  1. jak zwykle pół sezonu w domu.

  2. Ja bym powiedział, że za szybko wracaja do treningów i obciążeń. I tak.już jest po sezonie. Pensja pewnie uzależniona od liczby startów ale zdrowie jest najważniejsze..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,783 sek