Home / MotoGP / Crutchlow: Z Rossim przeżywamy drugą młodość

Crutchlow: Z Rossim przeżywamy drugą młodość

Zawodnik teamu LCR Honda CASTROL Cal Crutchlow kontynuuje imponującą jazdę na początku sezonu 2019 #MotoGP. Brytyjczyk podczas sobotnich kwalifikacji, sięgnął po trzecie miejsce na starcie do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Ameryk w Teksasie. Crutchlow – jeżdżący w ten weekend w barwach Flex-Box – wraca tym samym do pierwszgo rzędu po raz pierwszy od czasu ubiegłorocznej rundy w Assen.

#35 Cal Crutchlow – 3. miejsce (2’04.147): “Może to kwestia wieku, że razem z Valentino Rossim jesteśmy w pierwszym rzędzie, może przeżywamy drugą młodość? Dobrze się czuję, ale nie jestem w pełni zadowolony z mojego okrążenia – przód uciekał mi trzy razy na jednym kółku. Zmieniliśmy ustawienia po piątkowych treningach, ale potem nie mieliśmy trzeciej sesji, więc kwalifikacje potraktowaliśmy trochę testowo.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Traciłem jednak czas we wszystkich ostrych zakrętach. Ostatecznie jestem jednak zadowolony, bo nikt i tak nie jest w stanie zbliżyć się do Marka Marqueza – widzieliście, co robił na wilgotnym torze, kiedy miał dwie sekundy przewagi. My jednak dobrze pracowaliśmy jako team, jestem zadowolony z ekipy, z motocykla, wszystko idzie dobrze i nie mogę doczekać się wyścigu”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 0,500 sek