Home / MotoGP / Dani Pedrosa: Trudno cokolwiek przewidzieć

Dani Pedrosa: Trudno cokolwiek przewidzieć

Dani Pedrosa kończył przedsezonowe testy MotoGP z dobrymi wynikami. Hiszpan – co bardzo interesujące – był jedynym zawodnikiem obok rewelacyjnego Mavericka Vinalesa z Yamahy, który każde z trzech testów kończył w czołowej piątce! Stawia go to w dość szerokim gronie faworytów.

Pedrosa jest zadowolony z tego, w jaki sposób przebiegała współpraca w Repsol Hondzie, mająca na celu uczynić motocykl silniejszym: “Świetnie nam się pracowało wewnątrz zespołu na całych przygotowaniach przedsezonowych, wliczając w to ostatnie testy w Katarze. Krok po kroku poprawialiśmy nasz motocykl oraz osiągi. Wciąż jest kilka rzeczy, które chcemy poprawić tu i tak. W Japonii praca ani na chwilę nie ustawała. My też damy z siebie wszystko, by iść we właściwym kierunku.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pedrosa na razie nie typuje żadnych rozstrzygnięć na GP Kataru. #26 ma nadzieję, że pokaże się z jak najlepszej strony. Zdaniem byłego wicemistrza świata sporym wyzwaniem jest już sam tor Losail.

“Tor jest bardzo zabrudzony i w niektórych miejscach jest dość wietrznie. Przyczepność nie jest więc dobra. Na głównej prostej zwykle mamy czołowy wiatr, więc potrzebny jest mocny silnik. Trudno jest czynić przewidywania przed wyścigiem, bo poziom konkurencji jest bardzo wysoki, ale zaczynamy weekend z dozą pewności siebie i rządzą pokazania tego, co mamy najlepsze.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Przyczajony Tygrys – ukryty Smok :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,406 sek