Home / MotoGP / Dobre tempo Daniego Pedrosy wynikiem obaw o deszcz

Dobre tempo Daniego Pedrosy wynikiem obaw o deszcz

Dani Pedrosa bardzo udanie zainaugurował pierwszy dzień przed weekendem o GP Kataru. Hiszpan uzyskał trzeci czas pierwszego treningu, przegrywając jedynie ze swoimi rodakami: Maverickiem Vinalesem oraz Markiem Marquezem – partnerem z Repsol Hondy. Jak przyznał #26, pojawiły się obawy o to, że kolejne dni mogą zostać storpedowane przez opady deszczu. Ważne więc było uplasowanie się jak najwyżej, z dobrym wynikiem.

“Jestem zadowolony z dzisiejszego dnia. Nawet jeśli warunki torowe oraz przyczepność nie były najlepsze, staraliśmy się naciskać, w razie gdyby pogoda jutro się pogorszyła, tak jak to zapowiadają prognozy. Ważne było być z przodu, ponieważ wszyscy spodziewamy się, że trochę popada.” – powiedział Dani Pedrosa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpański zawodnik potwierdził tym samym dobrą, przedsezonową formę. Przypomnijmy, że jako jedyny obok Mavericka Vinalesa Pedrosa plasował się w czołówce wszystkich testów przedsezonowych. “Generalnie jestem szczęśliwy i myślę, że już teraz zebraliśmy dużo cennych informacji. Zobaczymy, jak sprawy się potoczą. Będziemy pracować tak, by dać z siebie wszystko.” – powiedział Pedrosa na koniec dnia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 0,448 sek